Chcete pařit celou noc? Zvyšte si testosteron

Chcete pařit celou noc? Zvyšte si testosteron

Znáte to, když jste chlap po třicítce a nemáte tolik sil jako “za mlada”? Chodíte pořád na akce, ale už vás tolik nebaví a nemáte ani sílu vydržet až do konce. Může za to ubývající testosteron.

Od 30. roku věku vám každý rok ubude přibližně 1% přirozeně tvořícího se testosteronu. Ve čtyřiceti jste tedy někde kolem 10% níže. To už je výrazně poznat. Navíc testosteron ubývá i s dalšími vlivy. Například výchova dětí výrazně snižuje hladinu testosteronu.

Přitom se jedná o důležitý hormon, který vám pomáhá:

  • na zdravou a tvrdou erekci
  • tvorba spermií
  • chuť na sex
  • energii a vitalita
  • růst svalové hmoty
  • rychlejší regenerace organismu
  • odolnost vůči stresu a únavě.

Existuje několik možností doplňování tohoto typicky mužského hormonu. Hlavní metoda je změna životního stylu. Více se hýbat, přestat kouřit nebo změnit jídelníček. Sice výsledkem je v podstatě jisté zlepšení, ale cesta ke zlepšení je velmi dlouhá. Počítejte řádově měsíce, než poznáte rozdíl.

Vhodným a poměrně levným přístupem je užívání doplňků stravy. Ty slouží ke zvýšení hladiny testosteronu v těle. Na výběr je docela dost přípravků (asi dvacet). Vyznat se v nich a vybrat nejvhodnější je dost náročné. Proto doporučuji využít nějaký recenzní web. Třeba bonvi.net nabízí shrnutí v recenzi nejlepší tablety na testosteron. Vtipné je, že první příčka patří specialistovi Primulus, ale další místa jsou obsazena přípravky, které primárně posilují erekci a plodnost.

A o tom testosteron přesně je. Je úzce spojen s posílením erekce a sexuálního zdraví obecně. Před koupí si ale uvědomte, že braním doplňků z vás bude za týden superman. Tak to nefunuguje. Prášky je třeba brát aspoň jeden měsíc než pocítíte účinky.

Nepočítejte s tím, že se vám najednou výrazně zlepší erekce. Že budete mít stále tvrdý penis. Nebo začnete obrůstat svalstvem. Ano, ke zlepšení dojde, ale pomalu a méně nápadně než si asi představujete.