Koncerty v říjnu

Koncerty v říjnu

 

U nás je velké množství velkých koncertů, ale my jsme chtěli ukázat i ty menší klubovky, ať víte kam třeba můžete vyrazit. Hned z kraje měsíce můžete vyrazit na koncert do menšího klubu ve Vršovicích Café V Lese, kde se představí dvě kapely Hell Paso, kteří již vydávají svou třetí desku a The Complication, kterým také vydávají svoji desku LIFE INSIDE. Důraz kladou na divoké vystupování.

DJka s jihoafrickými a švýcarskými kořeny Daniela Niederer aneb Nora En Pure si poprvé získala pozornost se singlem Come With Me. A od té doby jen září. Teď přijede do Prahy se svým projektem i se zahraničními hosty, představí ho tak v plné kráse. V neděli 13. října se na Smetanově nábřeží v Praze zaplní hudbou žánru Oi! Je to agresivní muzika vycházející z punk rocku. Přivezou ji tam jednak The Prowlers až z kanadského Montréalu, kteří existují již od konce 90. let, a naši domácí zástupci s dlouhou historií pod názvem Crossczech.

V třetí dekádě měsíce října se nám představí v klubu Karlín, berlínské duo Lea Porcelain. Producent Julien Bracht a zpěvák Markus Nikolaus v něm kombinují post-punk, indie rock a garage rock, které následně zjemní. Špinaví lůzři budou v říjnu koncertovat hned na třech místech a to v Praze v Choceradské krčmě u Žraloka, pak v Havlíčkově Brodě a naposledy v pražském klubu Zázemí. Byly objeveny rádiem Beat, které se rozhodly jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení.