FM City fest

FM City fest

 

 

Jste z okolí Frýdku-Místku? Milujete hudbu, volnost a čerstvý vzduch? Podzim je tady, ale léto ještě stále pokračuje. Tento víkend 23.-24.9.2021 jsme si pro Vás připravili plno novinek, hráli jsme si s každým detailem a snažili se posunout celkový zážitek z festivalu na maximum. Ať už se jedná o samotný program, stage, zvuk, vizuál, chill zónu, bary – díky Vašim podnětům jsme vše připravili tak, jak by jste si přáli.. Původně plánovaný line-up pro rok 2020 se nám podařilo z 99 % zachovat i pro rok 2021, takže vás čeká pořádná hudební nálož!

Prodej vstupenek je již spuštěn, tak neváhejte. Pojďte se podívat přímo pod pokličku, kdo vystoupí.  Mirai Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory.  Skupina Jelen prožila hvězdný rok. V lednu minulého roku nejprve představila videoklip k prvnímu singlu „Nebe nad Prahou“. Daleko významnější se však pro skupinu stal singl druhý s názvem „Magdaléna“. Ewa Farna je zpěvačka polské národnosti se státním občanstvím České republiky. Působí v oblasti populární a rockové hudby, zpívá česky a polsky. Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský je slovenský rapper, popový zpěvák, zakladatel skupiny Kontrafakt, který vystupuje také sám a ve spolupráci s jinými týmy a zpěváky. Buty Buty jsou česká populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986. A řady dalších jak Divokej Bill, Nebe, Ben Christovao,…

Adresa konání festivalu je Staroměstská 3479. Parkování je nedaleko od areálu u hlavního nádraží na adrese Nádražní 2052. Vše bude viditelně označeno a pěšky je to na festival 5 minut (cca 400 m). U vstupu každý se zakoupeným lístkem získá mapku s programem a další užitečné rady.