Festivalová sezóna 2018 brzy započne

Festivalová sezóna 2018 brzy započne

Zima utekla rychle, skoro jako by ani nebyla. Těch pár studených dní nestačilo, aby vychcípala klíšťata (týden co slezl sníh jsem si jednoho sundal). Na novou venkovní hudební sezónu si tedy nezapomeňte přibalit repelent.

První velký venkovní festival je tradičně (po dvanácté) milovický Votvírák. Celkem tři dny česko-slovenské hudby. Jako v minulých ročnících bude i ten letošní zaměřen na tři hudební žánry: rock/hard and heavy, mainstreamový pop a konečně hip-hop a tanec. Největším tahákem fesťáku je například staronová kapela Chinaski ve svém novém složení. S novým zpěvákem se po delší době ukážou na pódiu oblíbení Pipes&Pints. Super show slibují Tata Bojs a fanoušci se mohou těšit i na malotraktora Macháčka s Mig 21.

Z dalších populárních interpretů Česka a Slovenska čekáme na vystoupení: Horkýže Slíže, Ewa Farna, Divokej Bill, Xindl X nebo Majk Spirit. Po letech na festival zavítá Jaroslav Uhlíř. V minulých letech byl o jeho vystoupení velký zájem. Zahrál a zazpíval nejznámější pohádkové a filmové hity (nebude chybět samozřejmě Vrchní prchni!). Festival si nehraje na alternativní zábavu, jako například ostravské Colors. Neexperimentuje. Nabízí českou klasiku pro širokou masu a široké publikum.

Kromě hudby chtějí pořadatelé zlepšit také zázemí festivalu. Zvětší se stanová i parkovací plocha. Budou zde herní, sportovní a kulinářské zóny. Rozhodně budete mít tři co dělat aby jste všechno prošli a vyzkoušeli.