Kuličky na koncert? Proč ne.

Kuličky na koncert? Proč ne.

Skvělý zážitek teď měla moje přítelkyně. Na jednom venkovním koncertu na podzim jsme viděli partičku ženských ve středním věku. Měly vysmáté tváře a všechny stejná trička s nápisem Kuličky. Vrtalo nám hlavou co to znamená. Ve stanu Captain Morgan, kde jsme šli na panáka jsme tu partu ženských potkali. Manželka už měla trochu vypito, takže sebevědomí vysoké. A zeptala se jedné z nich, co znamenají ty trička. Vybuchly v hurónský smích. Ale pak ji to jedna pošeptala.

No byl jsem z toho celkem v šoku. Všechny měly v sobě zasunuté venušiny kuličky. Nevíte co to je? Tak asi znáte erotické pomůcky a třeba vibrátory. Prostě imitace penisu a žena si jej zasune do vagíny a zapne vibrace. Venušiny kuličky jsou něco podobného. Dvě kuličky spojené provázkem a asi s 15 cm poutkem. Obě kuličky jsou duté a uvntiř každé kuličky je další menší. Pohybem vznikají vibrace, které jak si ženy pochvalují, jsou vzrušující. A právě že kuličky mohou ženy nosit i jen tak. Nejen pro vyloženě sexuální potěšení, ale protože to je příjemné. To s vibrátorem obvykle lidi nedělají.

Ale pointa celého příběhu je, že před týdnem mi manželka oznámila, že si jednu kuličky koupila také a chce je zkusit vzít na nejbližší koncert. K tomu si koupila samozřejmě i vibrátor což jsem zas tak rád nebyl. Ale uvidíme. Vyzkoušíme jej při nějakých společných hrátkách. Snad se pomůcky osvědčí. Vybírala je přes jeden doporučující web (odkaz je v textu výš).

2.března jedeme ke kamarádům do Liberce a společně na koncert Traktoru. Budou hrát songy i z nového alba. Ale samozřejmě já se nejvíc těším, až uvidím ženu vysmátou. Tajně jsem si o kuličkách něco přečetl. Prý, při stimulaci-vibraci během pohybu může dojít k orgasmu. Tak na to jsem opravdu zvědavý.